Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

Rekrutacja do naszego Przedszkola odbywa sie w ciągu całego roku szkolnego.

Ilość miejsc ograniczona!!!

 

Warunkiem przyjęcia do Przedszkola jest:

 

- złożenie formularza zgłoszeniowego,

- uiszczenie opłaty wpisowej,

- podpisanie umowy.

 

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 2,5-6 lat.

W szczególnych przypadkach Dyrektor Przedszkola może przyjąć dziecko, które nie ukończyło 2,5 lat.

Do Przedszkola przyjmujemy również dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. W takim przypadku wymagane jest dostarczenie takich dokumentów jak: opinii, orzeczenia poradni psychologiczno-pedagogicznej, zaświadczenia lekarskiego itp.

 

Podpisując umowe Rodzic akceptuje warunki statutu Przedszkola oraz zasady obowiązujące w placówce.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.klubmaluszka.info w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.