Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

    Swoją pracę opieramy na programie edukacji przedszkolnej:

 

  • "Nasze Przedszkole. Program edukacji przedszkolnej wspomagającej rozwój aktywności dzieci" Małgorzata Kwaśniewska, Wiesława Żaba-Żabińska. 
 
   "Zaktualizowany, w pełni odpowiadający obowiązującym przepisom ministerialnym. Punktem wyjściowym uczyniono aktywność dziecka - we wszystkich możliwych jej formach - której właściwością jest działanie zmierzające do poznania samego siebie, własnych możliwości,otoczenia społeczno-przyrodniczego, relacji z innymi, ale przede wszystkim dążenie do wzrastającej samodzielności,a w konsekwencji do samostanowienia zgodnego z osobistymi potrzebami i aspiracjami." - wydawnictwo MAC.
 
 
     Ponadto, w przedszkolu wykorzystujemy:
 
  •  "Program nauczania języka angielskiego w przedszkolu" W. Lewandowska, B. Maciszewska 
  •  Program nauczania religii: "KOCHAMY DOBREGO BOGA. Wprowadzenie w życie religijne" Komisja  Wychowania Katolckiego Konferencji Episkopatu Polski

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.klubmaluszka.info w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.