Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

       Nasze przedszkole tworzy dzieciom bezpieczne i przyjazne warunki wszechstronnego rozwoju fizycznego, emocjonalnego i umysłowego. Stwarza warunki do rozwijania zainteresowań i zdolności zgodnie z możliwościami dziecka, zachęca do działania, inspiruje i motywuje do aktywności. Uczy tolerancji oraz szeroko pojętej integracji.
 

       

       W naszym przedszkolu:

 
  • Koncentrujemy się na indywidualnym, twórczym rozwoju dziecka z uwzględnieniem jego aktywności w sferze fizycznej, poznawczej, emocjonalnej i społecznej.
  • Jesteśmy otwarci na potrzeby i zainteresowania dziecka. Wspieramy jego aktywność i kreatywność, pomagamy w rozwoju jego talentów, wspieramy w pokonywaniu trudności i barier, we wszystkim uwzględniamy aktualne możliwości psychofizyczne dziecka.
  • Promujemy zdrowy i aktywny tryb życia w zgodzie ze sobą i środowiskiem.
  • Stwarzamy pozytywny klimat emocjonalny - dzieci chętnie do nas przychodzą i dobrze się u nas czują.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.klubmaluszka.info w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.