Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 
         Od września 2015 r. nasza placówka mieści się w nowym budynku, zlokalizowanym w Goczałkowicach-Zdroju, przy ul. Uzdrowiskowej 37. Przedszkole Niepubliczne CETIR, o powierzchni ok. 430 m2, usytuowane jest na I piętrze nieruchomości.
     
     W skład niego wchodzą: 
  •   4 sale dydaktyczne urozmaicone o własne pomieszczenia do pracy indywidualnej,
  •   osobna i przestronna jadalnia z zapleczem kuchennym,
  •   własna sala gimnastyczna,
  •   dopasowane do potrzeb dzieci toalety,
  •   zaplecze biurowe.
           

     Obiekt jest w pełni dopasowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda, toalety, szerokie korytarze).

Posiadamy również nowoczesny i funkcjonalny plac zabaw, który urozmaica zabawy na świeżym powietrzu.

Przedszkole jest częścią kompleksu edukacyjno-terapeutycznego CETIR. W jego skład wchodzą: Szkoła Niepubliczna z Oddziałami Integracyjnymi oraz Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka.

 

Kompleksowość, nowoczesność i funkcjonalność, łatwa komunikacja oraz ogromna przestrzeń to główne atuty naszego budynku.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.klubmaluszka.info w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.