Od września 2015 r. nasza placówka mieści się w nowym budynku, zlokalizowanym w Goczałkowicach-Zdroju, przy ul. Uzdrowiskowej 37. Przedszkole Niepubliczne CETIR, o powierzchni ok. 430 m2, usytuowane jest na I piętrze nieruchomości.

W skład niego wchodzą:
  •   4 sale dydaktyczne urozmaicone o własne pomieszczenia do pracy indywidualnej,
  •   osobna i przestronna jadalnia z zapleczem kuchennym,
  •   własna sala gimnastyczna,
  •   dopasowane do potrzeb dzieci toalety,
  •   zaplecze biurowe.

Obiekt jest w pełni dopasowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda, toalety, szerokie korytarze).

Posiadamy również nowoczesny i funkcjonalny plac zabaw, który urozmaica zabawy na świeżym powietrzu.

Przedszkole jest częścią kompleksu edukacyjno-terapeutycznego CETIR. W jego skład wchodzą: Szkoła Niepubliczna z Oddziałami Integracyjnymi oraz Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka.

Kompleksowość, nowoczesność i funkcjonalność, łatwa komunikacja oraz ogromna przestrzeń to główne atuty naszego budynku.