SZKOLENIE  "SENSO-ZABAWA"

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na szkolenie "Senso-zabawa, czyli praktyczne zastosowanie plastyki zmysłowej".

Więcej informacji dostępnych na poniższym plakacie,

bądź w wydarzeniu utworzonym na Facebooku : https://www.facebook.com/events/1383146465086473/

plakat.jpg

WESOŁYCH ŚWIĄT !

17909150_143313392870609_2120085147_n.png

OGŁOSZENIE

Informujemy, iż z dniem 01.03.2017 roku ruszyła rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2017/2018.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest online po prawej stronie. Istnieje także możliwość pobrania dokumentu i dostarczenia go osobiście do budynku placówki.

OFERTA PRACY

Przedszkole Niepubliczne CETiR poszukuje pracownika na stanowisko nauczyciel wspomagający w grupie przedszkolnej.

OBOWIĄZKI:

- praca z dziećmi z dysfunkcją w przedszkolnym oddziale integracyjnym,

- wsparcie podczas zajęć edukacyjno-wychowawczych,
- prowadzenie zajęć rewalidacyjnych zgodnych z orzeczeniem

OFERTA:

- umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- wynagrodzenie w oparciu o Kartę Nauczyciela zgodne kwalifikacjami,
- możliwość realizacji awansu zawodowego zgodnie z KN

KWALIFIKACJE:

- wykształcenie wyższe (w tym licencjackie), z zakresu: oligofrenopedagogiki lub terapii pedagogicznej lub rewalidacji

lub socjoterapii,

- przygotowanie pedagogiczne

APLIKACJA:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy:przedszkole@cetir.pl, lub złożyć bezpośrednio w biurze CETIR

KONTAKT:

e-mail: przedszkole@cetir.pl
CETiR ul. Uzdrowiskowa 37, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W tym tygodniu nasze przedszkolaki w swoich progach gościły wspaniałych gości. We wtorek 25.01.2017 przed swoimi Dziadkami wystąpiła najmłodsza grupa - Wesołe Misie oraz średniaki starsze - Pracowite Pszczółki.

Poniżej przedstawiamy zapis wszystkich występów.

WESOŁE MISIE

PRACOWITE PSZCZÓŁKI

Dzień później na zaproszenie swoch wnuków przybyli Dziadkowie średniaków młodszych oraz starszaków.

KOTKI PSOTKI

MĄDRE SOWY