Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT ! 

 

 

życzenia.jpg

 

 

 

 

ŚWIĘTA W ANIOŁKOWIE

 

W ostatnim tygodniu przed świętami grupy Pracowitych Pszczółek i Mądrych Sów zaprosiły do wspólnego kolędowania swoich rodziców.

Zapis tego wydarzenia przedstawiamy poniżej. 

 

 

 

 

 

 

 

PIKNIK RODZINNY

 

 

plakat.jpg

 

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami w sobotę 26 sierpnia na pożegnanie wakacji wraz ze Śląskim Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju. Zabawę zaczynamy punktualnie o godzinie 14.00, na terenach zielonych znajdujących się przy hali sportowej „Goczuś” w Goczałkowicach – Zdroju, i bawimy się do 18.00.

Program imprezy przewiduje wiele atrakcji dla wszystkich dzieci uczestniczących w pikniku, w tym:

  • dmuchańce,
  • WIOSKA SPORTU,
  • baloniada,
  • fotobudka,
  • mały festiwal kolorów,
  • malowanie twarzy
  • i wiele więcej.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny a dla uczestników przewidziany jest poczęstunek, pamiątkowe koszulki oraz medale za uczestnictwo (ograniczona ilość). 

 

Organizatorzy:

 

CETIR Śląskie Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju w Goczałkowicach - Zdroju.

 

 

WAKACJE !

 

23 czerwca to nie tylko zakończenie dla uczniów szkół, to także koniec kolejnego roku szkolnego w przedszkolu. Nie oznacza to jednak, że na okres wakacyjny zamykamy placówkę :-)

Całe wakacje pracujemy z naszymi przedszkolakami. Przedstawiamy wakacyjny plan zajęć.

 

 

plan wakacyjny

 

 

 

 

 

NABÓR DO SZKOŁY 

 

 

Serdecznie zapraszamy do Naszej szkoły na nowy rok szkolny 2017/2018.

 

 

plakat szkoła.jpg

 

 

 

 

««« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »»»
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.klubmaluszka.info w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.