Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

OFERTA PRACY !

 

    W związku z ciągłym rozwojem placówki i zwiększającą się grupą najmłodszych, otwieramy nabór dla kolejnych pracowników do przedszkola oraz szkoły na stanowiska: oligofrenopedagog, psycholog, terapeuta pedagogiczny, terapeuta SI, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel edukacji przedszkolnej. Nowemu personelowi gwarantujemy pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę oraz możliwość spełniania swoich marzeń zawodowych.

 

 

 

 Klub Malucha - Puchatek

 

 

puchatek

 

 

 

 

 

 

 

Życzenia Wielkanocne:

 

 

Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg

 

Zbiórka żywności dla zwierząt w naszym Przedszkolu!

 

Untitled_14032016_182117.JPG

 

 

Ogłaszamy konkurs!

 

 

12735888_881481915306461_1814493666_n.jpg

««« [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] »»»
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.klubmaluszka.info w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.