Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

 

 

20 września w całej Polsce wszystkie przedszkolaki mają swoje święto. W naszym przedszkolu zadbaliśmy o to, aby nasi podopieczni przeżyli ten dzień w wyjątkowy sposób. Wszystkie grupy przedszkolne spotkały się na sali gimnastycznej, by razem, we wspólnej zabawie uczcić swoje święto.

Duże poruszenie wśród dzieci sprawiło pojawienie się specjalnego gościa, naszego przedszkolnego „Cetirka”. Nie obyło się także bez tortu na zakończenie świętowania :)

 

 

1.jpg                          2.jpg

 

3.jpg                          4.jpg

 

5.jpg                          6.jpg

 

7.jpg                          8.jpg

 

9.jpg                          10.jpg

 

11.jpg                          12.jpg

 

 

 

 

 

 

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 

 

1 września w przedszkolu zawitał nowy rok szkolny 2016/2017. Od tego roku mamy 4 grupy przedszkolaków i każda z nową nazwą. Przedstawiamy Państwu:

 

 maluszki - WESOŁE MISIE                                                                 średniaki młodsze - KOTKI PSOTKI                                                           

 

 wesołe misie                             kotki psotki

 

                                     

  

 średniaki starsze - PRACOWITE PSZCZÓŁKI                                      starszaki - MĄDRE SOWY

 

 pracowite pszczółki                             wesołe misie 

 

  

                    

                                             

 

 

PIKNIK RODZINNY

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami w sobotę 27 sierpnia na pożegnanie wakacji wraz ze Śląskim Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju oraz Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.  Zabawę zaczynamy punktualnie o godzinie 14.00, na terenach zielonych znajdujących się przy hali sportowej „Goczuś” w Goczałkowicach – Zdroju, i bawimy się do 18.00.

Program imprezy przewiduje wiele atrakcji dla wszystkich dzieci uczestniczących w pikniku, w tym:

  • dmuchańce,
  • konkursy z nagrodami,
  • malowanie twarzy
  • i wiele więcej.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny a dla uczestników przewidziany jest poczęstunek i pamiątkowe koszulki (w ograniczonej liczbie). W przypadku deszczowej pogody piknik zostanie przeniesiony do środka hali sportowej „Goczuś”.

 

Organizatorzy:

 

CETIR Śląskie Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju w Goczałkowicach - Zdroju

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach - Zdroju

 

plakat.jpg

Co u nas słychać ? 

 

      Za nami prawie dwa tygodnie sierpnia. Po ilości przedszkolaków da się zauważyć, że małymi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Dzieci powolutku zaczynają wracać po wakacyjnej przerwie do swoich kolegów i koleżanek. Panie wychowawczynie przez cały tydzień przygotowują dla nich zabawy pełne przygód. Podczas czasu spędzonego w przedszkolu dzieci zamieniają się: w kucharzy przygotowujących wyśmienite dania dla całego przedszkola, artystów tworzących coś z niczego, a nawet poszukiwaczy zaginionych skarbów. Przedszkolaki codziennie poznają nowe i ciekawe rzeczy. Uczą się pomagania sobie nawzajem, pracy w grupie, a także samodzielności. Z niecierpliwością czekamy na nowy rok szkolny gdy powitamy wszystkich powracających z wakacji, a także nowe twarze w naszym przedszkolu.

 

1.jpg

 

th_188.jpg

 

2.jpg

 

51.jpg

 

 

Więcej zdjęć dostępnych na naszej stronie na Facebook'u i w Strefie Rodzica.

WAKACYJNE WARSZTATY

 

Podczas wakacji nasze przedszkolaki nie mogą narzekać na nudę. Panie wychowawczynie dbają o to, aby przez cały tydzień dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach. 

 

 wakacje

««« [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] »»»
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.klubmaluszka.info w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.