"Przedszkole, w którym panuje domowa atmosfera.
 Kadra prowadzi działania, które w sposób innowacyjny wspomagają wszechstronny rozwój dzieci.
 Dyrekcja placówki otwarta jest na potrzeby zarówno dzieci jaki i rodziców."

Rodzice Aleksandra

" Filipek chodzi do przedszkola z uśmiechem. Uśmiech towarzyszy mu także gdy opowiada jakie
 miał zajęcia w przedszkolu, gdzie był na spacerku i  czy nakarmił żubry:)
 Okazuje się że każdego dnia dzieje się coś ciekawego.
 Idealna atmosfera i ciekawy rozkład zajęć - polecamy!"

Rodzice Filipka

"Przedszkole - lepszego nie ma - ja jako matka dziecka uczęszczającego do tego przedszkola nic nie moge powiedzieć złego na jego temat - jedynie słowo DZIĘKUJE za opieke i zajęcia po których mój syn codziennie mi opowiada co się działo. "

Mama Franka

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, nasze dzieciaki chodzą do tego przedszkola.
 Widać,że wszystkim zależy,aby dziecko czuło się tam dobrze. Dużo różnorodnych dodatkowych zajęć- dzieciaki nigdy się nie nudzą i mają tyle do opowiadania po powrocie, że buzia im się nie zamyka :-)"

Rodzice Lenki i Filipka