Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

"Przedszkole, w którym panuje domowa atmosfera.
 Kadra prowadzi działania, które w sposób innowacyjny wspomagają wszechstronny rozwój dzieci.
 Dyrekcja placówki otwarta jest na potrzeby zarówno dzieci jaki i rodziców."
 

 

 Rodzice Aleksandra
 

  

" Filipek chodzi do przedszkola z uśmiechem. Uśmiech towarzyszy mu także gdy opowiada jakie
 miał zajęcia w przedszkolu, gdzie był na spacerku i  czy nakarmił żubry:)
 Okazuje się że każdego dnia dzieje się coś ciekawego.
 Idealna atmosfera i ciekawy rozkład zajęć - polecamy!"
 
 
Rodzice Filipka

 "Przedszkole - lepszego nie ma - ja jako matka dziecka uczęszczającego do tego przedszkola nic nie moge powiedzieć złego na jego temat - jedynie słowo DZIĘKUJE za opieke i zajęcia po których mój syn codziennie mi opowiada co się działo. "

 

 

Mama Franka

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, nasze dzieciaki chodzą do tego przedszkola.
 Widać,że wszystkim zależy,aby dziecko czuło się tam dobrze. Dużo różnorodnych dodatkowych zajęć- dzieciaki nigdy się nie nudzą i mają tyle do opowiadania po powrocie, że buzia im się nie zamyka :-)"
 

 

  Rodzice Lenki i Filipka

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.klubmaluszka.info w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.